ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 07-12-2023 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΙΑΤΡΟΥΣ

Προς κάθε ενδιαφερόμενο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κάλυψη αναγκών του Γενικού Νοσοκομείου Σάμου «Άγιος Παντελεήμων» με ιατρικό προσωπικό¨.

Το Γενικό Νοσοκομείο Σάμου «Άγιος Παντελεήμων» εκδηλώνει ενδιαφέρον για πρόσληψη-συνεργασία με ιατρικό προσωπικό, με καθεστώς απόδειξης παροχής υπηρεσιών για κάλυψη υπηρεσιακών αναγκών του, των κάτωθι ειδικοτήτων :
-Παιδιατρικής
-Εσωτερικής Παθολογίας
-Ωτορινολαρυγγολογίας
-Οφθαλμολογίας
-Δερματολογίας
Οι ενδιαφερόμενοι ιατροί μπορούν να αναζητήσουν περαιτέρω πληροφορίες στο Τμήμα Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού του Γ.Ν. Σάμου ( τηλ.: 2273087158) και στη Γραμματεία του Νοσοκομείου (2273023090, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), προκειμένου να προβούμε άμεσα στη σχετική απαιτούμενη διαδικασία για την έγκριση πρόσληψης.

Η Διοικήτρια

Αφροδίτη Αγγέλη